SON DAKİKA
Hava Durumu

GERÇEKLİĞİMİZİN EFENDİSİ BİZİZ…..

Yazının Giriş Tarihi: 12.06.2022 22:35
Yazının Güncellenme Tarihi: 13.06.2022 12:14

14 Haziran Yay burcundaki Dolunay  3-9 aksında. Mars gününde ve Mars saatinde gerçekleşecek.
Türkiye saati ile 14:52 de yükselen 15 derece Terazi burcunda gerçekleşecek. Obaaaa hadi bakalım tamamlanın kafası ile hepimizi gerçeğimizi tam olarak keşfetmeye ve tanımlamaya çağırıyor. 
Ama gel gör ki  aynı zamanda bu gerçeği mantık ve duygu arasında dengelemeye davet ediyor. Zor dostum zor.
Güneş İkizler - Ay Yaydayken global anlamda sistem tarafından  inanmaya ve inandırılmaya yönlendirilmiş olmamıza rağmen orta yolu bulmak zor olacak. Dolunaylar tamamen bırakmakla ilgilidir. Temiz bir sayfa açmamıza ve hayatımızda neleri serbest bırakmak istediğimiz bizim özgür irademize kalacak. Hala  hayatınızda bazı önemli şeylerin doğru olup olmadığından emin değilseniz, inanç sisteminizi sorgulamanız gerektiğini unutmayın. Kuşkusuz hepimiz gerçeğin taaaa kendisiyiz aslında !!!!
Öyleyse kör inançlar yerine hepimiz daha derine inelim kurguyu gerçekten ayıralım. Neptün sahnede siz biliyormusunuz Neptün adamı ne yapar çarpar,böler ikiye katlar Posedion affetmez. Ne zaman gözünüzdeki o sis perdesini aralamadığınız zaman yapar.  
Neptün  sezgiyi,anlayışı,fedakarlığı  yönetir yönetmesine ama 
Der ki; gör be kardeşim sende daha ne yapayım senin için bak  
(kim için? ne için?) yaptığın bütün fedakarlıklar ortada ayırt et. Ve bu Dolunay Neptünyen bir Dolunay olacak.İki kere düşün bir kez hareket et dedirtecek kadar etkili.önümüzdeki en az 1 hafta hayati kararlar almayı yasaklıyorum bilesiniz. Az daha unutuyordum hastalık haberleri de artabilir özellikle sıvılardan bulaşabilir.
Doğru olduğunu düşündüğümüz şeyleri bırakmak ne kadar zor ve korkutucu ise , özümüze dönüp biz kimiz!!! ben kimim!!! sorularına cevap çok uzak değil. Gerçekliğimizin efendisi biziz. Derinde ve özgürleştirici bir ruh lazım oda şimdi lazım. Çünküüüü Neyin doğru olduğunu kendi içimizde biliyoruz ve bunu kimse elimizden alamaz.
Bilgelik ve otorite gezegeni Satürn bu dolunaya altmışlık ve üçgen açıyla yardımcı olacak. Büyümek ve ait hissetmek için desteğini atacak. Yıllardır söylediğim yazdığım şu egonuzu çekin aradan cümlesi ne kadar da doğru . Lütfen egonuzu sizi güvende hissettiren ne var ise ona tutunmak için kullanın. Hayal kırıklığı denen duyguyu yaşatan tek şey ego unutmayın. Gökyüzünü bir kale olarak düşünün duvarları gayet ihtişamlı ve büyük işte o kalenin arkasını fethetmenin vakti geldi. 
Dolunay hükümdarı Jüpiter bizden cesaretli olmamızı,risk almamızı,dik durmamızı istiyor. Cesur koç burcundaki şans,bolluk,bereket,genişleme gezegeni Jüpiter hepimizi kendi kaderimize öncülük etmeye çağırıyor. Bunu yapmak içinde artık gerçekleri görmeye,inanmaya ihtiyaç var. Kandırılmaya ve inandırılmaya yer yok. Yine söylüyorum Neptünyen bir dolunay olduğu için etrafımızı saracak sislere meydan okumanın tam sırası. Pusulaya ihtiyaç var ise oda içinizde ve kendi gerçeğinizde saklı.
Gelelim bu Dolunayda bizi neler bekliyor;
Yasalar,Yabancılar,Yabancı kültürler,Ahlaki değerler,İnançlar,Yollar yolculuklar, Sular,sıvılar,ilaçlar,mülteciler,hukuki süreçler, turizm,ticaret,iletişimsel tüm kanallardan gelecek kanma-kandırılma,trafik,demiryolları,toplu taşımacılık,dış ilişkiler,havayolları,denizyolları,danışmanlar,kuvvetli politik olaylar,ruhsal eğilimlerimiz ve tabikiii Astroloji evet bu konular gündem ve gerçekler derinleşemeyen hassas tarafımızı zedeleyecek.sinir sistemi ile iligili hastalıklar ve  durumlar artabilir.gerçekçi bir bakış açısı kazanmakta zorlanabiliriz.
Hangi burçlar etki alacak acaba diyenlerinizi duyar gibiyim 
Yay,İkizler,Başak,Balık  Yükselen ve Güneş burcu olanlara etkisini hissettirecek.

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.